• Adres
  • Çorlu/TEKİRDAĞ
  • avrupabaskimerkezi@hotmail.com
  • 0282 654 10 10
  • Hafta İçi - 09:00 - 19:00
  • Pazar Kapalı

Basılan Ürünler ve Kullanım Yerleri

Matbaacılık sektörünün bu denli gelişmiş olması, firmaların ihtiyaçlarına çözüm bulurken aynı zamanda kendilerini tanıtmalarına yardımcı olacak ürünleri ortaya koymaya da yardımcı oluyor. Ek olarak gelişen matbaacılık kişisel baskı ihtiyaçlarına da cevap verebiliyor. Günümüzde firmalar için kartvizit, el ilanı, broşür gibi çalışmaların yanı sıra bireysel olarak talep edilebilecek kupa ya da fotoğraf baskısı gibi ihtiyaçlar da matbaada basılan şeyler arasında yer alıyor.

Çorlu Matbaacılık sektöründe artan talepler yepyeni ürünleri ortaya koyarken birçok firmanın da kendisini tanıtmasına imkan sağladı. Branda, broşür ya da antetli kağıt gibi marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olabilecek ürünlerle kendinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz.

Peki ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacak, matbaada basılan şeyler nelerdir?

Broşür / El İlanı Çorlu

Broşür ve el ilanları, firmaların ürün ve hizmet tanıtımında yer alan olmazsa olmaz araçlar arasında yer alıyor. Etkili bir pazarlama aracı olarak görülen broşür ve el ilanlarının, uygun maliyetli olması nedeniyle de çok sık tercih edilen ürünler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

 

Kartvizit Çorlu

Matbaada basılan şeyler arasında yer alan bir diğer ürün ise kartvizitler. Kurumsal kimliği yansıtan en önemli araçlardan olan kartvizitler, tasarımı ve kalitesiyle firmanızı ve sizi doğrudan temsil ettiği için pek çok olumlu etkiyi de beraberinde getiriyor.

Son teknoloji baskı makinelerinde en uygun baskı teknikleri ile basılan kartvizitler firmanızı bir adım öne taşıyacak basılı materyallerden biri.

Katalog Çorlu

Matbaada basılan şeyler arasında ön plana çıkan bir diğer materyaller ise kataloglar. Pazarlama ve tanıtım konusunda en güçlü ürünlerden biri olan kataloglar, firmanızın kimliğini yansıtmasının yanı sıra kendini müşterilerine anlatabilmesine de olanak tanıyor.

Profesyonel olarak tasarlanmış, kaliteli bir baskıya sahip olan kataloglar ile kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Üstelik genellikle yüksek adetli basılması nedeniyle kataloglar genellikle uygun maliyetli olarak basılabilir.

Promosyon Ürünler Çorlu

Bir firmanın kendini öne çıkartabileceği en etkili adımlardan biri olan promosyon ürünler de matbaada basılan şeyler arasında yer alıyor. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan promosyon ürünlerin, müşteriyle aranızda bir köprü görevi üstlenirken marka bilinirliğini arttırmaya ve isminizi ürünlerinizi ulaştırmış olduğunuz kişilerin hafızasına kazımaya yardımcı olacak nitelikte bir pazarlama aracı olduğunu söylemek mümkün.

Ürünün işlevine göre farklı pek çok teknikte basılabilecek, müşterilerinizin ilgisini çekecek şekilde seçmeniz gereken promosyon ürünleri, müşterinizi memnun ederken sizi daha tercih edilebilir kılacaktır. İmsakiye, takvim, karton ya da bez çanta, cepli dosya ya da magnet gibi ürünler firmalar tarafından en sık bastırılan promosyon ürünler arasında yer almaktadır.

Davetiyeler Çorlu

Davetiyeler de matbaada basılan şeyler arasında önemli bir yere sahiptir. Firmanızın lansman toplantısı, yıl dönümü kutlaması ya da önemli iş yemekleri için basılabileceği gibi davetiyeler aynı zamanda düğün daveti, doğum günü kutlaması gibi kişisel organizasyonlar için de basılabilmektedir.

Matbaada Basılan Ürünler Nerelerde Kullanılır?

Matbaada basılan şeylerin genellikle firmaların tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu ürünler olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin firmaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtabilmek amacıyla çıkarmış olduğu kataloglar yurt içi ve yurt dışı fuarlarında sergilenirken yeni müşteriler edinmeleri için de fırsat yaratmaktadır.

Birçok farklı amaç için kullanılan kartvizitlerin kullanım alanları ise değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin bir fuarda kullanılabileceği gibi önemli bir toplantıda da kendinizi ve firmanızı tanıtmak ya da müşteri ağınızı genişletmek amacıyla kartvizitinizi sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz şahıslarla paylaşabilirsiniz.

 


Whatsapp Destek

Avrupa Baskı Merkezi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?